Życie jest ruletką

Ruletka – jedna z najpopularniejszych gier hazardowych – wymyślona została w XVII wieku przez znanego matematyka Blaise’a Pascala i od tego czasu grono jej wielbicieli wciąż rośnie we wszystkich krajach naszego globu. Rangi nadaje jej dodatkowo fakt,

iż to właśnie ta gra należała do ulubionych gier dworskich za czasów Ludwika XVI.
Kasyno nie zasługuje na taką nazwę, jeśli nie oferuje swoim klientom gry w ruletkę. Skąd taka popularność? Niewątpliwą zaletą gry są jej zasady – proste, przejrzyste i od jej początków niezmienne. Szczęścia w ruletce może więc spróbować każdy – nie trzeba znać skomplikowanych reguł, a i fakt, że w tej grze rywalizuje się z kasynem, a nie ze sobą nawzajem sprawia, że gra jest towarzyska, bezkonfliktowa i przyjemna.
Jak wygląda tarcza do gry w ruletkę? Jest to koło o średnicy 560 mm z 37 polami, oznaczonymi od 0 do 36. Pole 0 ma kolor zielony, natomiast połowa z pozostałych 36 pól oznaczonych jest kolorem czerwonym, a druga połowa – czarnym. Nieodłącznym elementem gry jest oczywiście kulka, która rzucona zostaje po wybraniu przez graczy pól.
Gra dostępna jest nie tylko w kasynach. Jeśli mamy ochotę spróbować naszego szczęścia, wystarczy znaleźć dowolną stronę internetową, oferującą rozrywkę w postaci hazardu. Ruletka jak i pozostałe gry hazardowe online dostarcza tyle samo emocji, choć jej towarzyskie walory są znacznie ograniczone.
„Szczęście” jest terminem, który bardzo często pojawia się przy grze w ruletkę. Bowiem przede wszystkim od szczęścia, a nie umiejętności, zależy wygrana. Pamiętaj więc o tym, że ruletka nie jest dobrym wyborem jeżeli myślisz o regularnym zysku z gry.

wirtualne portfele

kasyna on-line