Wirtualna gra Keno online w Internecie przez przeglądarke Internetową

Keno to jak donoszą źródła jedna z najstarszych gier. Wirtualne Keno online przez przeglądarkę to gra losowa, w której zwycięstwo opiera się w głównej mierze na szczęściu, jest ona bardzo podobna w swojej mechanice do lotto. Keno w Internecie, jako gra hazardowa osiągnęła ostatnimi czasy bardzo wielką popularność.

W tej chwili, nie istnieje chyba żadne duże kasyno internetowe, które niema jej w swojej ofercie. Keno charakteryzują bardzo proste i szybkie do przyswojenia zasady, co także miało wpływ na jej sukces.

Grając w nasza grę losową otrzymujemy kupon, na którym znajduje się osiemdziesiąt liczb, (od jednego do osiemdziesięciu). Z tych liczb możemy wytypować dziesięć. Maksymalna ilość typowanych liczb jest zależna od kasyna, w którym aktualnie gramy. Wygrana jest zależna od tego jak dużo liczb wytypowaliśmy i ile z nich trafiliśmy. Gdy wytypujemy jedną liczbę i zostanie ona wylosowana to nasza wygrana będzie mała.

Spowodowane jest to faktem, iż w zależności od kasyna losuje się np. 10 liczb wygranych. Im więcej liczb wytypujemy i im więcej liczb z wytypowanych okaże się wygranymi, tym większą nagrodę otrzymamy. Już na pierwszy rzut oka widać, iż Keno jest grą losową, w której wygrana opiera się w głównej mierze na szczęściu, a nie przyjętej strategii czy specjalnym zagraniom.

wirtualne portfele

kasyna on-line