Weekendowe typy

Tym razem Boniek typuje dla was mecze takie jak VfL Wolfsburg – Werder Bremen, Athletic Bilbao – Atletico oraz MadridAC Milan – AS Roma

SprawdĽ ofertę Expekt, który udostepnia analizy Bońka.

VfL Wolfsburg – Werder Bremen (1) – Sobota 23/5 15:30 CET

Wolfsburg pewnie zmierza po tytuł mistrza Niemiec. Dzięki potknięciu Bayernu, ma nad Bawarczykami 2 punkty przewagi. Aby być pewnym swego musz± ten mecz zwyciężyć. Werder natomiast będzie raczej demotywowany i zmęczony po ¶rodowym finale, który po ciężkim meczu przegrał. Moim zdaniem Wolfsburg jest pewniakiem do tytułu Mistrza Bundesligi.

Athletic Bilbao – Atletico Madrid (2) – Sobota 23/5 21:00 CET

Atletico walczy o utrzymanie 4 miejsca w La Liga. Ostatnio piłkarze tego klubu pokazali kawał dobrej piłki w meczu z Valencia, jednakże klub ten nadal może zagrozić pozycji drużyny z Madrytu. Dlatego mecz z Athletic Bilbao jest tak ważny dla Forlana i jego kolegów. My¶lę iż drużynę t± stać na zwycięstwo na wyjeĽdzi i mimo iż różnie to bywało z ich skuteczno¶ci± w tym sezonie, to mecz ten pewnie wygraj±.

AC Milan – AS Roma (X) – Niedziela 24/5 15:00 CET

Milan stracił już szansę na mistrzostwo, jednakże Juventus nadal zagraża Milanowi w walce o drugie miejsce w Serie A. Roma po słabym pocz±tku sezonu pewnie pięła się w górę tabeli i teraz zajmuje 6 pozycję. My¶lę, iż Romę zdecydowanie stać na urwanie 2 punktów Milanowi i w tym meczu pokaże kawał dobrej piłki.

wirtualne portfele

kasyna on-line