Typy Bońka na Lige Mistrzów

Czekaja nas bardzo emocjonuj±ce mecze Ligi Mistrzów. Swoje typy na najlepsze mecze prezentuje Zbigniew Boniek – Ambasador Expekt

Internazionale – Manchester United ( Typ: Manchester United ) – Zapowiada nam się bardzo emocjonuj±ce spotkanie. Manchester to w tym momencie chyba najlepszy zespół Europy. Natomiast Murinho w Chelsea miał ¶wietny zespół, a Inter Mediolan jest tylko dobry, a na Manchester to może być stanowczo za mało. Nawet brak filarów obrony nie powstrzyma Manchesteru od zwycięstwa w tym meczu.

Lyon – Barcelona ( Typ: Barcelona ) – Barcelona po porażce w derbach z Espanyolem i remisie z Betisem jest bardzo podrażniona. Widać że nast±piło rozluĽnienie w drużynie z Barcelony ale na ten mecz ekstra motywacja nie będzie potrzebna. Zarówno Guardiola jak i jego piłkarze deklaruj± walkę od pierwszych sekund meczu i nie dopuszczaj± do siebie innej możliwo¶ci niż tylko zwycięstwo.

Real Madrid – Liverpool ( Typ: remis) – Liverpool ostatnio gra poniżej swoich możliwo¶ci, natomiast Real odzyskuje swój blask. Jednakże wiadomo nie od dzi¶ że potyczki w Lidze Mistrzów to nie to samo co walka na własnym podwórku. Zarówno jedna jak i druga drużyna chciałyby ponownie wznie¶ć puchar za wygranie tych prestiżowych rozgrywek. Uważam, iż rozstrzygnięcie, kto będzie mógł walczyć dalej nast±pi dopiero w meczu rewanżowym, a w Madrycie padnie remis.

wirtualne portfele

kasyna on-line