Kilka sposobów by szczęście było Twoim partnerem w pokerze

Jak wiadomo poker to gra nerwów, umiejętności, dyscypliny, pewności posypana szczyptą szczęścia. Czasami ta niewielka ilość, t posypka decyduje o tym kto wygrywa. Dzieję się tak przeważnie gdy przy stole siedzą bardzo zbliżeni do siebie poziomem zaawansowania gracze. Mr. Omaha,

czyli Rober Williamson odnoszący duże sukcesy w Omaha Poker w World Series of Poker przygotował kilka porad dla graczy, traktujących o tym co zrobić by szczęście sprzyjało właśnie nam.

1. Należy grać przy stole i w grę która na odpowiada. Gdy czerpiemy przyjemność z gry to połowa sukcesu.

2. Blefuj jedynie wtedy, gdy wiesz, że dany gracz się na to nabierze, w innym przypadku nawet nie próbuj, bo obróci się to przeciw Tobie.

3. Agresywna gra prowadzi do wygrania całego turnieju, więc nie bój się tego stylu.

4. Nigdy nie lekceważ przeciwników.

5. Nigdy nie zostawiaj na stole swoich pieniędzy, zawsze staraj się wygrać pulę do której aktualnie się dołożyłeś, nawet jeżeli miałoby to oznaczać wygranie ich wszystkich.

6.Nie udzielaj porad innym graczom, im więcej oni będą wiedzieć tym Twoje szanse na wygrana mniejsze.

7. „Zanim przekroczysz drzwi kasyna, skontroluj stan swojego ego!”. Zasady są proste. Skoro daje nam je tak doświadczony gracz jak Mr. Omaha, to nie dyskutujmy z nimi a starajmy się według nich zachowywać.

Wszystkie gry hazardowe (ruletka, keno, bingo, blackjack itd) opierają się na trochę innych zasadach, niemniej te podstawy warto pamiętać i grać według nich przy każdej okazji.

wirtualne portfele

kasyna on-line