Remis Lecha Poznań w sparingu

Przebywaj±cy na zgrupowaniu w Turcji zespół Lecha Poznań zremisował z Hajdukiem Split 1:1 (0:1) w meczu towarzyskim.

W pierwszej połowie spotkania zarówno Mistrzowie Polski jak i zespół ze Splitu mieli po jednej sytuacji, z których mogły pa¶ć bramki. Najpierw w 12. minucie spotkania z rzutu wolnego uderzył Semir Stilić, jednak bramkarz Danijel Subasić pokazał klasę broni±c ten strzał. Z kolei w 22. minucie bł±d popełnił Seweryn Gancarczyk podaj±c piłkę wprost pod nogi rywala, ale na posterunku był Jasmin Burić.

W 22. minucie na strzał zdecydował się Marin Ljubicić, a futbolówka wyl±dowała pod poprzeczk± Lechitów i było 1:0 dla Hajduka.

W drugiej połowie przewagę miał zespół Kolejorza, ale recepty na pokonanie bramkarza rywali nie mógł znaleĽć pozyskany w zimowym okienku transferowym, Vojo Ubiparip. Lechowi udało się jednak doprowadzić do remisu w 55. minucie. Po do¶rodkowaniu Luisa Henriqueza obrońca Hajduka dotkn±ł piłki ręk± i sędzia podyktował „jedenastkę”. Pewnym egzekutorem był Stilić i polski zespół doprowadził do remisu.

Dla przygotowuj±cego się do rundy wiosennej oraz fazy play-off Ligi Europy Lecha Poznań, spotkanie z Hajdukiem było drugim sprawdzianem na zgrupowaniu w Turcji. W niedzielę Poznaniacy pokonali rumuńsk± Steauę 2:1 po bramkach Rudnevsa i Krivetsa.

wirtualne portfele

kasyna on-line