Rasiak zagra w Jagielloni

32-letni Grzegorz Rasiak wraca po siedmiu latach do Ekstraklasy. Były napastnik reprezentacji Polski podpisał umowę z Jagielloni± Białystok, która obowi±zywać będzie do 30 czerwca 2013 roku.

Trener Jagielloni Białystok Czesław Michniewicz będzie mógł skorzystać z do¶wiadczonego napastnika już w najbliższej – 9. kolejce T-Mobile Ekstraklasy, przeciwko Zagłębiu Lubin.

„Jaga” w ostatnim okresie ma problem z napastnikami – kontuzjowany jest Dawid Plizga, a na uraz narzeka także Tomasz Frankowski. Wci±ż do gry nie wrócił Bartłomiej Grzelak, który odniósł kontuzję przed rund± rewanżow± poprzednich rozgrywek. Ze zdrowiem problemy ma także młody Jan Pawłowski, a Brazylijczyk Maycon nie sprawdza się i przesiaduje na ławce rezerwowych.

Grzegorz Rasiak przez sze¶ć sezonów występował na angielskich boiskach m.in. w Derby County (18 bramek w 41 meczach), Tottenham Hotspur (8 spotkań), Southampton (28 goli w 78 meczach), Bolton Wanderers (7 meczy), Watfard (21 meczy i 8 goli) oraz Reading (9 goli w 36 meczach). W ostatnim sezonie reprezentował barwy AEL-u Limassol, jednak w żadnym z 16 meczy, w których zagrał nie zdołał wpisać się na listę strzelców. W reprezentacji Polski Rasiak zagrał 37 spotkań, zdobywaj±c 8 bramek.

wirtualne portfele

kasyna on-line