Poker Tells, czyli jak czytać wysyłane znaki przy stole pokerowym

Kasyna online dały nowym graczom możliwość bezstresowego ogrania się i nabrania doświadczenia. Będą oni prawdopodobnie bardziej odporni psychicznie gdy przyjdą do prawdziwego kasyna by zagrać w pokera.

Gdyby zaraz przyszli do kasyna, starzy wyjadacze najprawdopodobniej czytali by z nich jak z otwartej księgi, nie zostawiając im żadnego żetonu. Przed monitorem możemy obgryzać paznokcie, sprawdzać sobie tabelki, pocić się ,a i tak nikt tego nie będzie widział.

Przyjrzyjmy się zachowaniom, które często możemy zaobserwować przy stole pokerowym. Należy pamiętać ,że w czasie gry każde zachowanie oznacza odwrotność, silny oznacza słaby. Gracz który skromnie się zachowuje, cichutko oznajmia przebicie i spokojnie przesuwa żetony ma najprawdopodobniej bardzo silną rękę i takim zachowaniem nie chce nas wystraszyć, pragnie byśmy nadal grali i obstawiali.

Przeciwieństwem takiego pokerzysty jest gracz który bardzo agresywnie przesuwa żetony, krzyczy (głośno mówi). Ma to na celu przestraszenie Nas byśmy spasowali, gdyż on sam ma słabą rękę lub układ. Gracz sygnalizujący brak zainteresowania grą, rozglądający się robi tak byśmy myśleli iż ma słaby układ . Przeciwieństwem jest gracz który bardzo intensywnie zaczyna przyglądać się swoim kartom lub innym graczom. Ma on prawdopodobnie niski układ. Grając w pokera czy też inne gry hazardowe w kasynie należy pamiętać o tych podstawowych zasadach i przede wszystkim obserwować innych graczy.

wirtualne portfele

kasyna on-line