Podstawowe zasady pokera

A oto jak przedstawiają się podstawowe zasady pokera.
Jeżeli chce się być dobrym gracze, zasady pokera powinno się mieć w małym palcu. Bez odpowiedniego przygotowania, trudno jest mówić o dobrej grze, która mogłaby przynieść graczowi materialne korzyści.

Chcąc zdobywać pieniądze w pokerze, nie wolno tylko pobieżnie potraktować zasad gry. Taką wiedzę można wykorzystać tylko w grze z przyjaciółmi. Gdy jednak chodzi o wielkie, prawdziwe pieniądze, gracz musi porządnie się przygotować. Korzystając z naszego serwisu, każdy początkujący gracz, pozna grę na tyle dobrze, że bez większych problemów zasiądzie do pokerowego stołu.

Poker to gra karciana, w której używa się 52 kart z jednej talii. Przy pierwszym rozdaniu gracze otrzymują 5 kart każdy. Gracze obstawiają każde rozdanie i podbijają stawki, które już są na stole. Każdy gracz, może swoje 5 kart wymienić na inne karty z talii. Może wymienić wszystkie 5 naraz, lub jedną dwie i tak dalej. Taka wymiana, spowodowana jest przez chęć gracza, do zdobycia jak największego układu w kartach. By zdobyć największe układy gracze mają prawo wykonać kilka ruchów.
Dozwolone ruchy graczy:
PAS – gracz rezygnuje z gry
SPRAWDZAM – wyłożenie kart na stół i sprawdzenie kart u reszty graczy. Taki ruch prowadzi do zakończenia rozgrywki.
PRZEBIJAM -przebicie stawki na większą
WYMIENIAM – gracz wymienia karty.
Warto pamiętać, że każdy z tych ruchów, gracz musi oznajmić na głos, tak by inni gracze mogli w tym czasie przemyśleć własne posunięcia. W pokerze, oprócz odpowiedniego zachowania się przy stole, najważniejsza jest wiedza. Znajomość podstaw gry, a przede wszystkim układu kart, daje graczom szanse, na szybkie zwycięstwa.
Podstawowe zasady pokera jak widac sa proste. Jak je poznałeś to zapraszamy do gry.

wirtualne portfele

kasyna on-line