Nowe typy Bońka

Zbigniew Boniek ambasador Expekt typuje specjalnie dla was. Przeczytaj analizy i typy jednego z najlepszych polskich piłkarzy.

Everton – Arsenal (1) – ¦roda 28/1 21:00 CET
Everton jest bardzo groĽn± drużyn± u siebie, natomiast podopieczni Wenger maj± ostatnio bardzo dobr± passe. Będzie to ciężki mecz, w którym zwycięzcę poznamy dopiero w końcowych minutach i uważam że Arsenal nie wywiezie ani jednego punktu z miast Beatlesów.

AS Roma – US Palermo (1) – ¦roda 28/1 20:30 CET
Tak jak przewidywałem drużyna z Rzymu już zapomniała o fatalnym pocz±tku sezonu I teraz walczy tylko o zwycięstwa. Tym razem Roma zagra z krewkimi sycylijczykami, którzy tani skóry nie sprzedadz±. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie pełne walki, ale wierzę w Romę i jej zwycięstwo.

AC Milan – Genoa CFC (1) – ¦roda 28/1 20:30 CET
Milan zbliża się do czołówki tabeli, do prowadz±cego Interu traci juz tylko 6 punktów. Jednakże na ich drodze stanie Genoa, która dobrze radzi sobie również na wyjazdach. W tym meczu stawiam na Milan, gdyż wierzę w odrodzenie Davida Beckhama, a On w poł±czeniu z Kak± i Ronaldihnio mog± poprowadzić Milan do międzynarodowych sukcesów!

wirtualne portfele

kasyna on-line