Manchester kontra Schalke – formalnosć?

W srodę o 20.45 odbędzie się rewanżowe ½ finału Ligi Mistrzów pomiędzy Manchesterem United i Schalke 04 Gelsenkirchen. Przed tygodniem na Veltins-Arena „Czerwony Diabły” zwyciężyły 2:0.

Dzisiejszy pojedynek na Old Trafford dla wielu wydaje się być dopełnieniem formalno¶ci przez zespół Sir Alexa Fergusona. Przed tygodniem MU wygrał 2:0, choć z przewagę jak± posiadał, mógł wygrać dużo wyżej. Wicemistrzowie Niemiec najniższy wymiar kary zawdzięczaj± Manuelowi Neuerowi, który dwoił się i troił w bramce.

Nastroje zawodników lidera Premier League mogła popsuć nieco porażka w miniony weekend z Arsenalem Londyn (0:1). Przegrana z Kanonierami oznacza, że w najbliższej kolejce ligowej Manchester zagra z Chelsea, a wynik spotkania może rozstrzygn±ć o Mistrzowskiej Koronie.

Niewykluczone zatem, że Ferguson wystawi w wieczornej potyczce zawodników, którzy ostatnio przesiadywali na ławce rezerwowych. Na taki scenariusz z pewno¶ci± liczy Ralf Rangnick – opiekun przyjezdnych. To może być jedyna szansa Schalke na pokonanie utytułowanego przeciwnika, zwłaszcza, że morale drużyny ucierpiało także po ostatniej dotkliwej ligowej porażce z Bayernem Monachium 1:4.

Raul i spółka pomimo wszystko wierz± w osi±gnięcie korzystnego rezultatu. Skoro udało się pokonać Inter w Mediolanie to dlaczego nie miało by się udać Manchester na Old Trafford ?

wirtualne portfele

kasyna on-line