Blackjack czyli oczko 21 gra w karty

Blackjack to prosta i nie skomplikowana gra hazardowa gra w karty, której zasady są równie proste do opanowania przez każdego z nowych graczy kasyn internetowych.To co najważniejsze, to że jak każdą grę hazardową w kasynie, również blackjack prowadzi krupier, który jest jednocześnie uczestnikiem gry. Następuje rozdanie kart przez krupiera. Ilość tych kart wynosi dwa, pierwsza jest odkryta, a druga zakryta.

W tym momencie, zanim gracze zobaczą jakie mają karty, następuje obstawieni stawki podstawowej. Następnie w grze oczkonastępuje odkrycie karty przez graczy i zadecydowanie czy dobierają oni kolejne karty czy pozostają przy dwóch, które mają dość wysoki wynik oczek, aby osiągnąć wygraną. W grze blackjack liczy się bowiem liczba uzyskanych oczek w kartach i wygrana to liczba dwadzieścia jeden bądź najbardziej do niej zbliżona, nie przekraczająca jednak tej liczby, ponieważ gracz który posiada karty o liczbie oczek większej od dwudziestu jeden przegrywa.

Blackjack to prosta i przyjemna gra hazardowa, której zasady oraz strategie może opanować każdy i która przynosi wiele wygranych pieniężnych dzięki odpowiednim umiejętnością i precyzyjności graczy kasyn internetowych.

wirtualne portfele

kasyna on-line