Andrzej Gołota z polskim olbrzymem

Walka z Wachem może być dla Gołoty swietnym przetarciem przed kolejnymi pojedynkami. Mariusz to jeden z najzdolniejszych bokserów wagi ciężkiej w Polsce. Niestety w dotychczasowej karierze nie zmierzył się z kim¶ pokroju Andrzeja. Taka walka byłaby ¶wietnym testem Wacha, a Gołota mógłby zweryfikować swoje możliwo¶ci po bardzo poważnej kontuzji.

Szef grupy bokserskiej O’Chikara Andrzej Gmitruk pozytywnie wypowiada się o 29-letnim Wachu. – Jest dobry technicznie, potrafi boksować. Sparował z takimi postaciami wagi ciężkiej jak Nikołaj Wałujew czy Rusłan Czapajew. Oczywi¶cie to tylko sparingi, ale już czas na poważne walki. Chcę, żeby po rehabilitacji Mariusz trenował w USA razem z Adamkiem. Tam łatwiej o sparingpartnerów i wyższa jako¶ć treningów – powiedział na łamach „Przegl±du Sportowego” jeden z najlepszych trenerów boksu w Polsce.

Jakie s± szanse, aby taki pojedynek doszedł do skutku? Gmitruk na łamach Przegl±du Sportowego podkre¶la, że było już kilka telefonów w tej sprawie. Czy zatem znalazłby się sponsor? Nie tak dawno wła¶ciciel Polsatu – Zygmunt Solorz-Żak bardzo nalegał na starcie Gołoty z Adamkiem. Ten pojedynek wydaje się być mało realny, zatem alternatyw± jest starcie Andrzeja z Wachem. Mogłoby ono przyci±gn±ć spor± rzeszę kibiców na trybuny i przed telewizory.

Zapewne spora czę¶ć kibiców w ogóle nie kojarzy Mariusza Wacha i jego walk. Zatem w skrócie przybliżamy sylwetkę tego boksera. Ma 29 lat i 21 wygranych walk. Dziewięć starć zakończył przez nokaut. Ma 202 cm wzrostu.

wirtualne portfele

kasyna on-line