Wirtualny 7 Card Stud Poker online w internecie

Odmian pokera jest wiele. Istnieje Omaha Pokera, Texas Hold’em, Let It Ride, 7 Card Stud i wiele innych. Kolejnym przykładem pokera może być 7 Stud Poker. Przypomina on w niewielkim stopniu Texas Hold’em.

Każdy z graczy otrzymuje po trzy karty zakryte oraz cztery kart, które będą wraz przebiegiem licytacji odkrywane. Trzy karty, które gracz ma na ręce to karty startowe, które widzi jedynie on.

Celem gry jest ułożenie za pomocą tych siedmiu kart (3 karty zakryte oraz cztery karty odkryte) jak najsilniejszego układu. Nie jest tutaj ważne, z której puli użyje się kart. Można wykorzystać całą pule początkowo zakryta i jedną kartę z ręki. Tak jak i w Texas Hold’em nie jest tu ważne szczęście, ważna jest koncentracja, samodyscyplina, obrana strategia, gra nerwów. Niejednokrotnie jak to bywa w pokerze nie wygrają karty, a nerwy.

Podczas gry w wirtualny 7 Stud Card Poker także w Internecie używa się jednej pełnej tali kart, bez jokera. Przy stoliku, bez znaczenia czy w wirtualnym czy naziemnym kasynie może brać udział od dwóch do ośmiu graczy. 7 Stud Card Poker cieszy się duża popularnością w kasynach internetowych oraz kasynach tradycyjnych, naziemnych. Podczas gry w oby tych instytucjach ważna jest obserwacja innych gracz, tak jak w każdej z odmian pokera.

wirtualne portfele

kasyna on-line